lody-galkowe.pnglody-z-automatu.pngjogurt-mrozony.pngnapoje-mrozone.png

cukiernictwo.pngwafle-opakowania.pngkawa-bar.pngakcesoria.png

Naturalne owocowe granity

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie indywidualną recepturę. Sam zdecyduj jakie smaki chcesz produkować, sam wymyśl kombinacje owoców...

Produkty do granitora - Pernigotti 

Pernigotti Crema Sempre

Są to włoskie gotowe koncentraty w proszku do produkcji granity, slush lub smoothie. Wystarczy wymieszać proszek z mlekiem lub śmietanką, aby uzyskać gotowy produkt.

Crema Sempre dostępne są w czterech smakach: kawa, czekolada, pistacja, jogurt.

Pernigotti Cremolati

Produkt zawiera neutralną bazę oraz cukry, 50% składu to owoce. Wystarczy wymieszać produkt z wodą.
Dostępne smaki: truskawka, ananas, brzoskwinia, kokos, owoce lasu, melon.


Comprital

comprital.png

W portfolio produktów firmy Comprital znajdują się: Giubileo Experience, Mistrzowska czekolada Knam, Bazy mleczne, Bazy owocowe, Integratory, Bazy do lodów niskokalorycznych, Speedy - lody bez pasteryzacji, Mrożony jogurt, Produkty do granitorów i blenderów, Lody soft (lody włoskie)


Multiice

W Multi Ice stawiamy przede wszystkim na jakość. Nasi technolodzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by tworzone przez nas produkty spełniały najbardziej wyśrubowane wymogi branży lodziarskiej.

Z naszych usług korzystają dziś najlepsi przedsiębiorcy z całego kraju. Chętnie wsłuchujemy się przy tym w ich głosy, dzięki czemu powstają nowe i niepowtarzalne receptury. Cały czas pozostajemy otwarci na nowe wyzwania. Wyjątkowy pomysł i unikalny smak? To da się zrobić! Jesteśmy w stanie przygotować koncentraty na indywidualne zamówienie.


Monin

monin.png

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.