lody-galkowe.pnglody-z-automatu.pngjogurt-mrozony.pngnapoje-mrozone.png

cukiernictwo.pngwafle-opakowania.pngkawa-bar.pngakcesoria.png

Kawa ziarnista, syropy do kawy i napojów - zaopatrzenie kawiarni

Kawa ziarnista dla Kawiarni i Cukierni

Nieodłącznym elementem każdej kawiarni i cukierni jest kawa oraz napoje zimne. Uzupełniają one ofertę deserów, a klienci często decydują się na zakup kawy do słodkości. Dlatego nasza firma oferuje doskonałej jakości kawę włoską ziarnistą firmy Truccilo. W ofercie znajdują się mieszanki kaw 100% Arabica oraz doskonale skomponowane mieszanki z gatunkiem Robusta. Dobór odpowiednich proporcji, od 50% do 80% w mieszance, stwarza doskonałą okazję do wyboru najlepszej kawy, która zadowoli różnorodne gusta klientów.

Wsparcie Baristyczne

Dla klientów zaopatrujących się u nas w kawę, oferujemy szkolenia i wsparcie baristyczne. Pomożemy w prawidłowym ustawieniu młynków do kawy, uwzględniając czas i temperaturę parzenia, które mają decydujący wpływ na smak i aromat kawy. W naszej ofercie znajdują się również automatyczne ekspresy do kawy firmy La Spaziale. Współpracujemy z firmą MK Komi, która doradza w doborze odpowiedniego sprzętu.

Syropy Monin do kawy i napojów

Jesteśmy dystrybutorem renomowanej francuskiej firmy Monin, znanej z najwyższej jakości syropów. W naszej stałej sprzedaży posiadamy blisko 200 produktów, w tym syropy do kawy oraz napojów zimnych i gorących. Syropy Monin idealnie nadają się do przygotowywania lemoniad, drinków alkoholowych, koktajli i moktajli. Oferujemy również syropy bezcukrowe oraz koncentraty i bazy do lemoniad.

Szkolenia dla Baristów i Barmanów

Nasza firma regularnie organizuje szkolenia dla osób pracujących w kawiarniach i barach, doszkalając je w profesji barmańskiej. W każdym sezonie uwzględniamy nowe smaki i trendy, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Pełna Oferta

Pełną ofertę naszych produktów znajdą Państwo w sklepie internetowym w działach Kawa i Bar oraz Syropy Monin. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Pruszkowie przy ul. Wiejskiej 13a oraz do kontaktu z naszym działem handlowym i przedstawicielami na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

 

Monin

Przejdź do katalogu

monin.png

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.


Truccilo

Truccilo - włoska kawa ziarnista

Truccilo-włoska kawa ziarnista.jpg


W historii Firmy Truccilo sięga ponad siedemdziesiąt lat wstecz, kiedy to Cesare Trucillo, natchnęła ogromna pasja do kawy. Od najmłodszych lat otaczał się intensywnym aromatem kawy, obserwując uśmiechniętych ludzi, zajęte dłonie, które odzwierciedlały tę pasję, która z biegiem lat przekształciła się w głęboko zakorzenioną rodzinna tradycję. Dzisiaj, z takim samym zaangażowaniem jak wtedy, rodzina kontynuuje jego misję.

Misą firmy Truccilo jest nie tylko produkcja wysokiej jakości kawy, ale przede wszystkim szerzenie kultury włoskiego espresso. Cały zespół pracuje z pasją i determinacją, dbając o każdy aspekt, począwszy od produkcji, aż po handel, dzieląc się z dumą z partnerami przyjemnością kawy w filiżance.

Proces selekcji i przetwarzania kawy to kluczowy element naszej działalności Truccilo. Ziarna kawy Arabiki i Robusty są importowane, zarówno naturalne, jak i myte, z najlepszych krajów na trzech kontynentach: Ameryki Środkowej i Południowej, Azji i Afryki. Mieszanki kawy Truccilo charakteryzują się intensywnymi aromatami, aksamitną konsystencją i zrównoważonym smakiem, dzięki starannie wyselekcjonowanym i wypalanym ziarnom.

Odkryj jedną z niesamowitych kaw Truccilo!


Ravifruit

ravifruit.png

Od 1981 r. Ravifruit buduje swoją reputację na podstawie zapotrzebowania na doskonałość, stosując się do najwyższych standardów, oferuje owoce, soki i pulpy najlepszej jakości.