lody-galkowe.pnglody-z-automatu.pngjogurt-mrozony.pngnapoje-mrozone.png

cukiernictwo.pngwafle-opakowania.pngkawa-bar.pngakcesoria.png

Marka Sempre

logo_sempre.png

Dekoracje Cukiernicze są gotowymi elementami i ozdobami pozwalającymi dekorować torty, ciasta, muffinki, ciasteczka, deserki i inne słodkie wypieki. Najbardziej popularne są dekoracje cukrowe, do których zaliczamy posypki, takie jak maczki, pałeczki i perełki oraz gotowe ozdoby, kwiaty, okolicznościowe dekoracje cukrowe, figurki. Firma Sempre przykładając wagę do jakości produktów zdecydowała się na produkcję części dekoracji cukierniczych pod własna marką. Ich oferta zwiększa się w miarę rozwoju i potwierdzania jakości produkcji w oparciu o najwyższe standardy jakości w cukiernictwie.. 

Aktualna oferta produktów cukierniczych dostępna w naszym sklepie internetowym :

 

logo_cukieteria_online.png


Dekor Pol

dekorpol.png

Firma produkcyjno-handlowa DEKOR POL Małgorzata, Jacek Gajdzińscy jako jedna z pierwszych w Polsce, w 1993 roku rozpoczęła produkcję dekoracji cukierniczych.

Dekor Pol posiada w swojej ofercie szeroką gamę dekoracji okolicznościowych na chrzciny, pierwszą komunię św., śluby, imieniny, urodziny, rocznice, walentynki, święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc.


Barbara-Luijckx - Barima

barimaAdd.png

Producentdekoracji czekoladowych od 1991 r. Ich portfolio produktowe jest wynikiem wieloletnich poszukiwań, rodzinnej tradycji i pasji, która nie gaśnie. Działalność rozpoczynali jako “Barbara” i dzięki fascynacji czekoladą jako surowcem produkcyjnym, wykreowaliśmy nasze pierwsze wzory dekoracji.


Modecor

modecor.png

MODECOR włoska firma od 1960 roku tworzy i produkuje dekoracje cukiernicze. Z siedzibą w Cuvio (Varese) zatrudnia ponad 170 pracowników.
Linie produkcyjne obejmują: dekoracje czekoladowe, wysokiej jakości masy cukrowe do dekoracji tortów, modelowania figurek i kwiatów, dekoracje cukrowe: figurki dekoracyjne na torty, cyfrowe sitodruki reklamowe na opłatkach waflowych i  cukrowych,  różnorodne barwniki spożywcze do mas cukrowych, kremów, czekolad, barwniki wodno- i tłusczorozpuszczalne; pisaki spożywcze; masy do koronek;   akcesoria do dekoracji z mas cukrowych, wykrojniki do kwiatów, maty silikonowe, maty do dekotracji koronek i izomaltu; drukarki spożywcze i tusze spożywcze. Firma Modecor każdego roku wprowadzą nowe produkty do dekoracji cukierniczych.


Dawn

dawn.png

Każdego dnia klienci na całym świecie mogą liczyć na Dawn Food. To rodzinna firma, która od niemal stu lat produkuje wysokiej jakości komponenty dla cukierni, a także gotowe produkty dla branży Food Service. Inspirujemy i zachęcamy do innowacji, pomagając cukiernikom na całym świecie w rozwoju ich biznesu. Wspólnie możemy osłodzić każdą wyjątkową chwilę! 

Firma DOWN FOOD jako jedna z pierwszych firm na świecie w branży zaopatrzenia cukierniczego może pochwalić się produktami będącymi półproduktami, przeznaczonymi do produkcji ciast i deserów z czystą etykietą. Gotowe mieszanki i proszki do wypieku ciast są pozbawione polepszaczy, oparte na naturalnych składnikach, zapewniają gwarancję jakości, powtarzalność smaku i receptur oraz domowy smak ciast i deserów.


CCW

ccw.png

Asortyment CCW Weibler (figurki oraz kształtki do pralin) wykonany jest z najwyższej jakości czekolady (oznaczony standard i kraj pochodzenia ziarna kakaowego), dostarczanej przez uznanego w Europie producenta – wspomniną firmę Lubecker Marzipan Fabrik. 


Lubeca

lubecalogo.png

Wiodący producent marcepanowych i nugatowych mas, kuwertur czekoladowych oraz preparatów z orzechów laskowych i migdałów jako półproduktów do dalszej obróbki.