lody-galkowe.pnglody-z-automatu.pngjogurt-mrozony.pngnapoje-mrozone.png

cukiernictwo.pngwafle-opakowania.pngkawa-bar.pngakcesoria.png

Soforek

soforek.png

Polski producent wafli do lodów, produkujący: wafle do lodów, lody w proszku, koncentraty do lodów. Lider w branży cukierniczo lodowej.


Miram

Miran_logo-1901.png

Od ponad osiemdziesięciu lat i trzech generacji zajmujemy się produkcją wysokogatunkowych wafli. Nasze produkty, w bogatej gamie – od klasycznych rożków do lodów po wafle przekładane w czekoladzie – dystrybuowane są na całym świecie, zarówno pod znakiem towarowym MIRAN, jak i pod markami własnymi. Korzystamy wyłącznie z najlepszych składników, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji.


Grodcono

logo_grodcono.png

Duża, polska firma produkująca wafle do lodów włoskich i gałkowych. W naszej ofercie już od wielu lat. Nazwa wywozi się z umiejscowienia producenta, czyli miejscowości Grodków. Szeroki asortyment!


Waflex

logo-waflex.png

Firma Waflex istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy wiodącym producentem wafli do lodów oraz wafli do kremów w Polsce. Wypiek dobrych wafli jest sztuką, w którego proces wkładamy całą pasję i serce. Nie używamy sztucznych polepszaczy smaku. Do produkcji wykorzystujemy naturalne składniki pieczołowicie dbając o tradycyjną, wieloletnią recepturę.


Malex

logo_maleks.png

Firma „Maleks” zajmuje się produkcją wafli do lodów od 1974 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu polecamy znakomite produkty pod względem jakości i walorów smakowych. W naszej ofercie znajduje się duży asortyment wafli wysokocukrowych, wytłaczanych, rurki do bitej śmietany oraz inne produkty wykorzystywane w branży lodowej.


Rozwój firmy oparty jest na ciągłym staraniu o polepszenie jakości naszych towarów i usług. Wdrożony system kontroli jakości HACCP zapewnia właściwą jakość finalnego produktu. Ściśle współpracujemy z firmami, które mają bogate doświadczenie cukiernicze.
Posiadamy zaplecza magazynowe w siedzibie firmy oraz na terenie Warszawy. Współpracujemy z hurtowniami na terenie całego kraju. Gwarantujemy całoroczną obsługę w zakresie dostaw.

Producenci Opakowań

Collino

Firma istnieje od 1995 roku. Produkujemy opakowania ekskluzywne oraz dodatki opakowaniowe dla cukiernictwa – serwetki tłuszczoodporne pod torty i ciasta, podkładki kartonowe, tace, stelaże wielopoziomowe, świeczki okolicznościowe. Cały asortyment oferowany w naszej firmie stanowi własną, rodzimą produkcję.


Birkmann

birkmann.png

Oferta marki Birkmann to niemiecka solidność i perfekcja wykonania od lat zachwycająca wielu na całym świecie.


MORI 2A

Firma wyspecjalizowana w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych do gastronomii, lodów sklepowych i restauracji.


Medac

Salerno, 1960. Carlo Mendozzi założył firmę Medac. W 1977 r. Medac wprowadził, najpierw we Włoszech, papier polietylenowy, zastępując proces parafinowy. Pojawił się także druk offsetowy, który poprawiając wydajność graficzną, zdeterminował sukces spersonalizowanego kubka. 


Erremme

Erremme powstała w Foligno w 1985 roku, i zaprezentowała pierwszą linię polistyrenowych pojemników na lody. Z biegiem lat oferta produktów została poszerzana o szeroką gamę produktów do lodów, ciast, kawy i żywności, tak aby oferować najbardziej kompletny asortyment produktów oferowanych przez jedną firmę, w celu optymalizacji usługi dla swoich klientów.