Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 
Sempre Group Sp. z o.o.

Sempre Group Sp. z o. o.

 

05-802 Pruszków,
ul. Wiejska 13A
tel./fax 22/734 20 18

kom. +48/668 884 166

e-mail: sempre@sempreinfo.pl

 

       Sklep on-line Cukieteria.pl


       tel. kom +48/601 767 272

       tel. kom +48/601 273 637

       e-mail:sklep@cukieteria.pl


 

Sklep stacjonarny czynny:  


poniedziałek- piątek w godz. 8:00 - 19:00

sobota w godz. 9:00-14:00


Dział Obsługi Klienta/Sprzedaż:


       poniedziałek- piątek w godz. 8:00 - 16:00

       sobota nieczynne


 

NIP: 534-249-96-14


Nr kont PKO SA, SWIFT: PKOP PL PW


PLN: 81 1240 1037 1111 0010 6173 4259
EUR: 42 1240 1037 1978 0010 6173 4291

USD: 36 1240 1037 1787 0010 6827 7287 

GBP: 64 1240 1037 1789 0010 6827 7362 

 

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie |XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego | Nr KRS 0000530329 | NIP: 534-249-96-14 | REGON 147453443 | Siedziba: kraj Polska, woj. Mazowieckie, powiat Pruszkowski, gmina Pruszków, miejscowość Pruszków

Sempre Group Sp. z o.o.

 

Sklep stacjonarny Sempre Group:

tel./fax+48/ 22 734 20 18

tel.668 884 166

e-mail: sempre@sempreinfo.pl

 

Dział Obsługi Klienta/Sprzedaży:

Magdalena Klimiuk

tel. +48/519 02 00 41

e-mail: magda@sempreinfo.pl

 

        Milena Pawińska

        tel. +48/519 02 00 42

        e-mail: milena@sempreinfo.pl

 

Dział Handlowy:

mgr inż. Anna Pirek-handlowiec, region: mazowieckie 

tel. +48/575 866 660

e-mail: anna@sempreinfo.pl

 

        Teresa Orlik-handlowiec HoReCa

        tel: +48/790 791 375

        e-mail: teresa@sempreinfo.pl

 

Agnieszka Gut-handlowiec, region: mazowieckie

tel. +48/519 020 043

e-mail: agnieszka@sempreinfo.pl

 

Jerzy Wolny - handlowiec, region: południe 

tel. +48/519 02 00 09

e-mail: jerzy@sempreinfo.pl

 

Aleksander Zwieryńczyk - technolog, region: południe

tel. +48/519 02 00 11

e-mail: olek@sempreinfo.pl

 

        Piotr Gładysiak - technolog, region: północno-zachodni

        tel. +48/798 397 387

        e-mail: piotr@sempreinfo.pl


Dział Marketingu:

Agata Piechocińska - marketing, szkolenia

tel. +48/532 403 425

e-mail: agata@sempreinfo.pl

 

        Szkolenia:

        szkolenia@sempreinfo.pl

        tel. +48/601 273 637

        tel.+48/ 532 403 425

 

Dział Rozliczeń:

tel. +48/519 020 008 

e-mail: beata@sempreinfo.pl

 

Magazyn:

+48/798-369-701

magazyn@sempreinfo.pl

 

        Dział Zakupów:

        Aleksandra Kustra-Maćkowiak 

        tel: +48/798 369 717

        e-mail: aleksandra@sempreinfo.pl

 

        mgr inż.Krzysztof Smoleń -V-ce Prezes Zarzadu, technolog

        tel. +48/519 02 00 47

        e-mail: krzysiek@sempreinfo.pl

 

        Sławomir Szewczyk - Prezes

        tel. +48/519 02 00 44

        e-mail: slawek@sempreinfo.pl